Üvöltési rekordot akarnak felállítani: Jó szerencsét kiálltással!

Esemény
Megjelenés

Tatabánya városa érdekes rekordot szeretne megkísérelni a Jó Szerebcsét Emlélév keretein belül. 2017. május. 20-án 18: 30-kor az cél, hogy városunké legyen a leghangosabb bányászköszöntés, ezzel is tisztelegve emlékük előtt és részesévé válni ennek a nem mindennapi rekordkísérletnek.

 

Aki szeretne részt venni az eseményen csupán annyi dolga van, hogy ellátogat a Vértes Agorája elé, és együtt üvölti a várossal: Jó szerencsét! Hajrá Tatabánya! Hajrá városlakók! Kiáltsuk be magunkat a rekordok könyvébe. Az eseményen való részvétel a pénztárcát nem terheli, ugyanis díjmentes.

 

Címlapfotó:A Vértes Agorája Facebook-oldala

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: szerkesztoseg@boldoguljtatabanyan.hu

 

Követed már a Boldogulj  Tatabányán oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Ha anyagilag nem is támogatsz még bennünket, de kattints az oldalon lévő reklámra, azzal már ezt is megteszed! Köszönjük!

Tatabánya városa érdekes rekordot szeretne megkísérelni a Jó Szerebcsét Emlélév keretein belül. 2017. május. 20-án 18: 30-kor az cél, hogy városunké legyen a leghangosabb bányászköszöntés, ezzel is tisztelegve emlékük előtt és részesévé válni ennek a nem mindennapi rekordkísérletnek.

 

Aki szeretne részt venni az eseményen csupán annyi dolga van, hogy ellátogat a Vértes Agorája elé, és együtt üvölti a várossal: Jó szerencsét! Hajrá Tatabánya! Hajrá városlakók! Kiáltsuk be magunkat a rekordok könyvébe. Az eseményen való részvétel a pénztárcát nem terheli, ugyanis díjmentes.

 

Címlapfotó:A Vértes Agorája Facebook-oldala

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Követed már a Boldogulj  Tatabányán oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Ha anyagilag nem is támogatsz még bennünket, de kattints az oldalon lévő reklámra, azzal már ezt is megteszed! Köszönjük!