470 millióból bicikliút- Biztonság és jól működő egészségügy mikor lesz?

Éles
Megjelenés

Igazán látványosan haladnak a megkezdett munkálatok mindkét helyszínen az új bicikliút kialakítása kapcsán: a 470 millió forintból megvalósuló, Bánhida és Dózsakert komplex kerékpáros közlekedésfejlesztését célzó útszakasz napról napra közelebb kerül a végcélhoz.

 

A beruházás révén hamarosan újabb városrészek válnak kerékpárosbaráttá városunkban, mely a fenntartható, környezettudatos közlekedés egyik fő záloga -írja a polgármester a Facebookon.

 

Címlapfotó:Schmidt Csaba Facebook-oldala

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: szerkesztoseg@boldoguljtatabanyan.hu

 

Követed már a Boldogulj  Tatabányán oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Ha anyagilag nem is támogatsz még bennünket, de kattints az oldalon lévő reklámra, azzal már ezt is megteszed! Köszönjük!

Igazán látványosan haladnak a megkezdett munkálatok mindkét helyszínen az új bicikliút kialakítása kapcsán: a 470 millió forintból megvalósuló, Bánhida és Dózsakert komplex kerékpáros közlekedésfejlesztését célzó útszakasz napról napra közelebb kerül a végcélhoz.

 

A beruházás révén hamarosan újabb városrészek válnak kerékpárosbaráttá városunkban, mely a fenntartható, környezettudatos közlekedés egyik fő záloga -írja a polgármester a Facebookon.

 

Címlapfotó:Schmidt Csaba Facebook-oldala

 

írjon nekünk, ha látott vagy hallott valamit: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Követed már a Boldogulj  Tatabányán oldalunkat Facebookon? Nem? ITT most megteheted. Kérünk, támogasd portálunkat! Ha anyagilag nem is támogatsz még bennünket, de kattints az oldalon lévő reklámra, azzal már ezt is megteszed! Köszönjük!